HDU

Part of Giunti Psychometrics
Інструмент¬

MMPI-2

MMPI-2 (Мінесотський Багатоаспектний Особистісний Опитувальник. Версія 2) — тест, розроблений для поглибленої діагностики психологічних особливостей особистості, який містить велику кількість шкал. Вважається передовим всесвітньо визнаним клінічно орієнтованим тестом.

MMPI-2 широко використовується в клінічній і судовій діагностиці. Це пов'язано з тим, що MMPI-2 здатний визначати осіб, схильних до злочинної діяльності, антисоціальної поведінки, вживання алкоголю і наркотиків і т. п. Саме тому його використовують для підбору персоналу лише у виняткових випадках: наприклад, при конкурсному відборі до правоохоронних або судових органів.

Щоб коректно використовувати цю методику, необхідно мати психологічну освіту і пройти спеціальне навчання MMPI-2. Або ж скористатися послугами компетентних і досвідчених фахівців.

  • Виявляє маркери психічних розладів, мінімізуючи ризики на посадах з високим рівнем відповідальності
  • Дає можливість глибоко і детально досліджувати особистість кандидата на посаду
  • Є найбільш новою і актуальною версією всесвітньо відомого клінічного тесту
  • Визначає будь-які спроби обдурити тест
Докладніше

Загальна інформація

Автори: James N. Butcher, John R. Graham, Yossef S. Ben-Porath, Auke Tellegen, W. Grant Dahlstrom, Beverly Kaemmer (2001)
Адаптація для України: Леонід Бурлачук, Олександра Кришовска, Дмитро Корольов, Ольга Морозова-Ларіна, Карина Малишева, Наталія Завязкіна, Олександр Виноградов, Ольга Орел, Олег Бурлачук
Кількість питань: 567
Кількість шкал: 120
Час тестування: 1,5 години

Вартість

грн, з ПДВ включно

1 онлайн тестування (доступ до тестування для одного клієнта з опрацюванням результатів)

Придбати тестування може виключно сертифікований спеціаліст. Вартість вказана з ПДВ включно.

950, 00

Групове он лайн навчання із сертифікацією

8 000, 00